FX15 İÇERİĞİ

Resmi satış sitemizden orijinal lida siparişi verebilir   düzenli bir kullanımla normal beslenmenize devam edip sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Lida kullanırken bol miktarda su içmeye özen göstermelisiniz.

Son yıllarda internet üzerinden satışa sunulan gerek görsel gerekse de yazılı basında reklamları çıkan zayıflama ürünlerinin içerik bilgileri kullanıcılarıyla paylaşılmamaktadır.  İçerik bilgisi verilmeyen bu ürünleri kullanmak sağlık açısından son derce sakıncalıdır.

Piyasada internet üzerinden satılan zayıflama ürünlerinin aksine lida nın tam olarak içeriği kullanıcılarına sunulmuştur. Kronik bir rahatsızlığı olmayan ve 19 yaşından büyük 60 yaşından küçük herkes gönül rahatlığı ile bitkisel içeriğe sahip lida kullanabilir. Lida hap  içeriği tam olarak şöyledir.

İçindekiler

  • Turunç Çiçeği Ekstresi

Halk arasında iştah kesici olarak bilinen doğal  synephrine  turunçtan elde edilmektedir. Turunçtan elde edilen bu doğal karışım hiçbir kimyasal madde içermez ve geçmişte obezite hastalığının tedavisi amacıyla kullanılmıştır.

  • Cassia tora Meyve Ekstresi

Bu bitkilerden elde edilen enzimler tıp ve sağlık açısından önemli bir rol oynamaktadır. Bağırsak düzenleme ve çalıştırma özelliği olan bu bitki özü Lida zayıflama hapı içerisindeki yerini almıştır.

  • Mandalina Meyve Ekstresi

Mandalina meyve ekstresi iştah kesici özelliği olan ve vücuda fazla karbonhidratların girmesini engeller

  • Dut Yaprağı Ekstresi

İnsan sağlığı açısından bir çok faydası olan dut yaprağı ekstresi içerdiği doğal karışımlar sayesinde kan yapıcı ve enerji verici özellik taşımaktadır. Bu sayede lida ile zayıflarken enerji kaybı yaşanamamaktadır.

İçeriğinden de görüldüğü gibi tamamen bitkisel ve doğal olan lida insan sağlığına zarar verecek hiçbir kimyasal madde içermemektedir.

SİPARİŞ VERİN

lida
lida
lida
lida

BLOG

Lida Nedir?

Orjinal Lida içeriğindeki karışımlar sayesinde ideal kilonuza kavuşmanıza yardımcı gıda takviyesidir. Hemen hemen kadın erkek her bireyin hayali fit bir vücuda sahip olmaktır.  Fit bir vücuda sahip olmanın bir çok yöntemi bulunmaktadır. Zayıf görünmenin ve fit bir vücuda sahip olmanın hızlı ve en kolay  yollarından biri Lida sipariş verip kullanmaktır. Tabiattaki doğal  bitki özlerinin özenle toplanıp harmanlanmasıyla oluşturulan Lida nın amacı sizleri hayal ettiğiniz ideal kilonuza kavuşturmaktır.

Lida hap hiçbir çaba göstermeden vücut ısısını yükseltip terleme sağlayarak kilo verimi gerçekleştirmenin yanı sıra yakılan yağları da enerjiye çevirme özelliği sayesinde gün içerisinde sizi dinç tutacak enerjiyi sağlamaktadır. Lida içeriğinde ki termojenik karışımlar sayesinde az yemenize rağmen  gün içerisinde hiçbir enerji kaybı yaşamazsınız.

Lida ile istediğiniz kiloya ulaşmayı hedeflerken gözle görülür bir incelme ve sıkılaşma da görülmektedir. Lida zayıflama hapı nın yan etkileri yok denecek kadar azdır her yüz kullanıcının sadece üçünde görülmektedir.  Ortaya çıkabilecek yan etkileri ağız kuruluğu, kabızlık, hafif baş ağrısı şeklinde görülmektedir. Bu yan etkilerin dışında başka bir yan etkiyle karşılaşmanız durumunda doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Lida Kullanım Bilgisi

Lida her sabah aynı saate olmasına özen gösterilerek sabah kahvaltılarından yarım saat önce 1 bardak ılık su ile günde 1 kapsül şeklinde kullanılmalıdır . doz aşımı yapılmamalıdır Lida satın almak için 60 yaşından küçük ve 18 yaşından büyük olmalısınız.

Lida İçerik Bilgisi

Orijinal lida içeriği diğer zayıflama ürünlerinin aksine tam olarak bilinmektedir. İnsan sağlığına zarar verecek hiçbir kimyasal madde içermemektedir. Doğadaki bitki özlerinin özenle toplanıp bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Lida içerik bilgisi şöyledir;

Turunç Çiçeği Ekstresi

Cassia tora Meyve Ekstresi

Mandalina Meyve Ekstresi

Dut Yaprağı Ekstresi

Lida Kullanım Talimatları ve Uyarılar

Lida kullanımında doz aşımı yapılmamalıdır.  Fazla doz fazla kilo verimi sağlamaz.

Lida kullanırken farklı bir ilaç kullanmamalısınız.

Lida ile istediğiniz kiloya ulaştıktan sonra Lİda yı birden bırakmayınız gün aşırı kullanarak bırakmanız kilonuzu sabitlemenize yardımcı olacaktır.

Lida  kullanırken istediğiniz kiloya geldiğinizde lidayı hemen bırakmayınız. Azaltarak kullanmanız kilonuzu sabit tutmaya yardımcı olacaktır.

Son kullanma tarihi ambalaj paketi üzerinde bulunmaktadır. Son kullanma tarihi geçmiş ürünler kullanılmamalıdır.

Yüksek tansiyon hastalarının lida yı kullanmaları kesinlikle önerilmemektedir.

Kronik kalp rahatsızlığı olan kişilerin lida kullanmaları önerilmemektedir.

Hamile ve emziren annelerin lida kullanmaları önerilmemektedir.

Sitemizde 60 yaş üstü ve 19 yaş altı kişilere lida satışı yapılmamaktadır.

lida alt
Call Now Button