Lida ile Kilo Verdikten Sonra Ne YapılmalıGenel

Lida ile Kilo Verdikten Sonra Ne Yapılmalı

Eğer ki Lida ürününü kullandıktan sonra istediğiniz seviyeye ulaştıysanız artık yapmanız gereken bu kiloyu korumak olacak. Bu işlemi yaparken anlattıklarımız sayesinde hiç zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Çünkü sizi çok zorlamayacak şekilde en uygun kilo koruma yöntemlerini açıklayacağız.

Lida Orijinal Ürün İle Kilo Verdikten Sonra

Eğer ki orijinal bir Lida ürünü ile kilo verdiyseniz ve hedefinize ulaştıysanız bu hedefi korumak için yapmanız gereken birçok adım bulunmakta. Öncelikle stresi bir kenara bırakıp kendinizi rahatlatmalı, dopamin seviyesini dengede tutmalısınız.

Bildiğiniz üzere dopamin, mutluluk hormonlarının salgılanmasını sağlayan bir madde. Dopamin ilaç ile ilgili değil, beynin bağımlılık düzeyi ile ilgili bir olay. Eğer ki siz kendinizi bir konuda ne kadar istikrarlı yaparsanız ve dopamini ne kadar etkili yükseltirseniz o konuda da o kadar verimli sonuç alırsınız.

Yediklerinize Dikkat Edin

Eğer ki zayıflama hedefinize ulaştıysanız bundan sonra yapmanız gereken yeme ve içme aktivitesine dikkat etmektir. Bu konuda sizin en büyük yardımcınız dopamin ve motivasyon olacaktır. Sevdiğiniz bir işi yaparken hafif şeyler tüketebilirsiniz. Örneğin meyve yiyebilir, küçük bir parça sütlü çikolata alabilir, su içebilirsiniz. Bu da dopamin seviyesini dengede tutarken sizin kilo almanızı da önleyecek.

Spor Yapın

Lida sipariş ettikten sonra hedefinize ulaştığınızı varsayalım. Artık tek yapmanız gereken her gün 30 dakika bile olsa spor yapmaktır. Spor yaparak hem vücudunuzu geliştirirsiniz hemde kilonuzu korumuş olursunuz.

Su Tüketimini Kesmeyin

Her gün birkaç bardak su içmek vücudunuzun düzenli çalışması ve kilonuzu korumanız açısından önemli bir olay. Su, soda gibi 0 kalori içermekte. Yani kilo yapmayan bir içecek. Bundan dolayı su içmenin önemi büyük olmakla birlikte birçok mineralin vücudunuza girmesini de sağlayacak.

Dopamin Seviyesini Dengede Tutun

Lida satın alan müşteriler olumlu sonuçları ile karşılaşmakta. Bununla beraber dopamin seviyeleri de artmakta. Eğer ki dopamin seviyeniz çok yüksek ise bir ürünün bağımlısı olursunuz. Sigara bağımlısı olanlar dopamin seviyesini aşırı derecede yükselttiği için sigara içmekte. Fakat bu gibi davranışlardan kaçınılmalı ve dopamin seviyesini dengede tutmalısınız. Örneğin yaptığınız bir işten dolayı kendinizi ödüllendirerek daha büyük abur cuburlar yiyebilirsiniz. Fakat bunu her gün yapmamaya özen gösterin.

lidaGenel

Bitkisel Lida

lidaGenel

lida Sipariş

lidaGenel

Lida Ankara

lidaGenel

Lida

orjinal lidaGenel

Orjinal Lida

Lida hapGenel

Lida Nedir?

Yorum yap

Call Now Button