Lida ile Nasıl Abur Cubur TüketilmeliGenel

Lida ile Nasıl Abur Cubur Tüketilmeli?

Eğer ki Lida kullanırken abur cubur yeme hayali kuruyorsanız bunu kısmen gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikli olarak yapmanız gereken sağlıklı ve düşük kalorili besinler tüketmektir. Bu konuda siz değerli müşterilere gün içerisinde tüketebileceğiniz veya günde birkaç defa alabileceğiniz besinlerden bahsedeceğiz.

Altın Kuralı Unutmayın

1 günlük kalori ihtiyacını 2.400 civarı olmaktadır. Bu kişiden kişiye ve kişinin metabolizma hızına göre değişiklik gösterir. Eğer ki zayıflamak istiyorsanız günlük alacağınız kalori miktarını 1.500-2.000 arası ile sınırlayın. Hatta mümkünse daha da azaltın fakat sağlığınıza da dikkat edin. Bu altın kuralı unutmazsanız Lida orijinal ürünü ile birlikte abur cubur yemek sizin için bir hayal olmaktan çıkacak.

Patates

Eğer ki patates yemeyi çok seviyorsanız kilo verme sürecinizde bu hayalinizden vazgeçmeyin. 100 gramlık bir patates çeşitli vitaminler, kalsiyum, protein, sodyum, magnezyum, demir gibi çeşitli besinleri içermektedir. 100 gramlık bir patates 76 kaloridir. Her gün ister 100 ister 300 gramlık bir patatesi haşlayarak yiyebilir, isterseniz patates buğulaması olarak da yapabilirsiniz. Ayrıca mümkünse küçük küçük organik patatesler yiyin. Bu sayede daha az kaloriye sahip patatesler kullanabilirsiniz. Eğer ki patates kızartması yapmak istiyorsanız 100 gramı aşmayacak şekilde birkaç günde 1 yemeniz tavsiye edilir. Çünkü 310 kalorinin üzerinde bir kaloriyi üzerinize ekleyecektir.

Hamburger

Lida satın aldıktan sonra bazen kaçamak yapmak istersin. Dana köfte içeren sade bir hamburger, size yaklaşık 200-250 kalori katar. Malzemeler ile beraber 300 kaloriye kadar çıkar. Bunu haftada birkaç defa yapabilir, küçük kaçamaklar ile kendinizi mutlu edip kilo vermeye daha iyi odaklanabilirsiniz. Fakat hamburger yerken günlük kalori ihtiyacını aşıp aşmayacağını da kontrol edin.

Tavuk, Dana ve Balık

100 gramlık bir tavuk eti 239 kalori içerir. Dana eti ise 172 kalori içerir. Balığın kalorisini söylemek mümkün değil çünkü her türün kalorisi farklı olmaktadır. Fakat hamsi, alabalık gibi balıkların ortalama kalori miktarı 150-200 olmaktadır.

Lida sipariş veren her müşteri et yiyerek sağlığına da dikkat etmeli. Eğer ki tavuk, dana veya balık eti yemek istiyorsanız haftada birkaç defa yapabilirsiniz. Örneğin 1 günde 1.200 kalori aldıysanız 300 kaloriyi 150-200 gramlık bir dana eti ile alabilirsiniz.

lidaGenel

Bitkisel Lida

lidaGenel

lida Sipariş

lidaGenel

Lida Ankara

lidaGenel

Lida

orjinal lidaGenel

Orjinal Lida

Lida hapGenel

Lida Nedir?

Yorum yap

Call Now Button