Lida ile Yenilebilecek MeyvelerGenel

Lida ile Yenilebilecek Meyveler

Eğer ki Lida kullanan ve zayıflamak isteyen bir müşteri iseniz yiyeceğiniz besinlere dikkat etmeniz gerekir. Özellikle de meyve seçimi yaparken kalorisine de dikkat etmelisiniz. Zayıflama zamanı yemesi en uygun besinler ve miktarı önemli olmakta. Bundan dolayı Lida sipariş verdikten sonra bu konuya da dikkat etmelisiniz.

Çilek

Çilek, zayıflama zamanı yenilecek besinlerden birisidir. 100 gramlık çilek 32 kalori içermekte. Her gün 100 gram çilek yiyerek kilo almadan günü kapatabilirsiniz. Bu da size C vitamini, A vitamini, demir, magnezyum, kalsiyum, protein gibi katkılar da sağlayacak.

Erik

100 gramlık bir erik 46 kalori içermekte. İçeriğinde A vitamini, C vitamini, kalsiyum, magnezyum, demir gibi birçok besin maddesi bulunmakta. Her gün birkaç adet erik yiyerek gücünüze güç katabilirsiniz.

Elma

Lida satın aldıktan sonra zayıflama zamanı yenilebilecek bir diğer meyve ise elma olmakta. 100 gramlık bir elma 52 kalori sağlar. İçeriğinde A vitamini, C vitamini, kalsiyum, magnezyum, protein gibi maddeler bulunur. Günde 1 elma yemek sizin için yeterli olacaktır.

Armut

Zayıflama diyetinde yenilebilecek bir diğer meyve ise armut olmakta. 100 gramlık bir armut 57 kalori içerir. İçerisinde A vitamini, C vitamini, kalsiyum, magnezyum, protein, potasyum, sodyum gibi maddeler bulunur. Günde 1 armut yemek sizin için yeterli bir miktar.

Şeftali

100 gramlık bir şeftalide bol miktarda şeker bulunsa da 39 kalorisi ile zayıflamak isteyenlerin ilgisini çekmekte. Yaz günlerinin vazgeçilmezi olan şeftali A vitamini, C vitamini, kalsiyum, demir, magnezyum, karbonhidrat, potasyum gibi birçok maddeyi içermekte. Günde 1 şeftali yemek sizin için yeterli bir miktar olacak.

Kiraz

100 gramlık bir kiraz 50 kalori içerir. Günde 1 kase kadar kiraz yemek zayıflayanlar için yeterlidir. A vitamini bakımından zengin olan kiraz, C vitamini ve magnezyum da içermekte.

Üzüm

100 gramlık bir üzüm, 67 kalori içerir. A vitamini bakımından zengin olan üzüm, size hem fayda sağlayacak, hemde zayıflamanız açısından önemli bir etkisi bulunacak. Günde 1 bağ üzüm yemek sizin için yeterli olacak.

Karıştırın

Lida orijinal ürüne sahip olduktan sonra meyveleri 1 kase içerisinde karıştırarak yemek kilo vermeniz açısından sizin için daha güzel olacaktır.

lidaGenel

Bitkisel Lida

lidaGenel

lida Sipariş

lidaGenel

Lida Ankara

lidaGenel

Lida

orjinal lidaGenel

Orjinal Lida

Lida hapGenel

Lida Nedir?

Yorum yap

Call Now Button