Lida İle Yenilebilecek SebzelerGenel

Lida İle Yenilebilecek Sebzeler

Lida kullanan her müşteri, yediklerine ve içtiklerine de dikkat etmelidir. Her ne kadar Lida kullansanız da eğer ki yediklerinize dikkat etmezseniz ürün size ciddi bir fayda sağlayamayabilir. Lida, kilo vermenizi hızlandıran etkili bir formül olmakla birlikte sizin de yapmanız gereken şey uygun besinleri tüketmektir. Normal bir kilo verme sürecine göre daha hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlayan Lida orijinal ürünü, sizlere ideal bir vücut sunuyor.

Marul

100 gramlık bir marul 14 kalori içermektedir. Bu oldukça düşük bir sayı olmakla birlikte kilo verme sürecinizde etkili bir sebze olacaktır. Hem beslenme düzeniniz verimli olacak hem de Lida ürünü ile hızlıca kilo vereceksiniz. Marul, bol miktarda A vitamini, C vitamini, demir, magnezyum ve kalsiyum içermektedir.

Domates

17 kalorilik düşük besin değeri ile kilo verme sürecinde büyük katkı sağlayacak sebzelerden bir diğeri ise domates olmakta. Vitaminler bakımından da zengin olan domates, hem sağlığınızı koruyacak, hem de bu süreçte etkili bir çözüm olacak. İçerisinde A vitamini, C vitamini, B6 vitamini, demir, kalsiyum, magnezyum bulunmakta.

Hıyar

Salatalık malzemesi olarak da adlandırılan hıyar, Lida satın aldıktan sonra 15 kalori ile kilo verme sürecini hızlı bir şekilde atlatmanızı sağlıyor. İçerisinde karbonhidrat, protein, A vitamini, C vitamini, B12 vitamini gibi besin maddeleri bulunmakta.

Fesleğen

100 gramlık bir fesleğen, 22 kaloriye sahiptir. 100 gramlık bir fındığın 628 kalori olduğu düşünüldüğünde diğer sebzeler gibi bu sebzenin de zayıflama konusunda size ne kadar yardımcı olacağını daha iyi anlayabilirsiniz. Bol miktarda A vitamini içeren fesleğen C vitamini, kalsiyum, demir ve magnezyum bakımından da oldukça zengin olmakta. Ayrıca içerisinde B6 vitamini de bulunur.

Havuç

Lida sipariş ettikten sonra ürün ile beraber tüketebileceğiniz bir diğer ürün ise havuç olmakta. 41 kalori ile size kilo aldırmayan havuç, yüksek miktarda A vitamini ile vücudunuza fayda sağlıyor. Bir sebze olan havucun içerisinde C vitamini, demir, magnezyum, B6 vitamini, kalsiyum, karbonhidrat, sodyum ve potasyum gibi birçok besin maddesi bulunmakta.

lidaGenel

Bitkisel Lida

lidaGenel

lida Sipariş

lidaGenel

Lida Ankara

lidaGenel

Lida

orjinal lidaGenel

Orjinal Lida

Lida hapGenel

Lida Nedir?

Yorum yap

Call Now Button