Lida ve Besinlerin KalorisiGenel

Lida ve Besinlerin Kalorisi

Eğer Lida zayıflama ürününü kullanıyorsanız besinlerin kalori miktarına da dikkat etmelisiniz. Bir besinin ne kadar kalori içerdiğini bilirseniz o besinin size ne kadar kilo olarak döneceğini de öğrenmiş olursunuz. Bu konuda besinlerin kalori miktarını ve içeriğini açıklayacağız.

Soda

Lida sipariş ettikten ve kullanmaya başladıktan sonra bu süreçte soda tüketmek zayıflamak için size büyük bir etki sunacak. Soda, 0 kalori olmasıyla beraber kilo alma konusunda hiçbir etkisi bulunmaz. İçerisindeki mineraller ile beraber size fayda sağlar. Tabii burada dikkat edilmesi gereken nokta sodanın şekersiz ve sade olması. Maden suyu için de aynı şey geçerli olmakla beraber soda kilo verme konusunda önemli bir etken olacak.

Yumurta

Çiğ bir yumurta 300 kalorinin üzerinde iken haşlanmış bir yumurta 150 kaloriye kadar düşmekte. Yumurtanın kalorisinin yüksek olmasına bakmayın. Çünkü marifeti yumurtanın kendisinde. Yumurta, tokluk hissi ile daha az yemek yemenizi sağlayan önemli bir yiyecek. Lida orijinal ürünü ile birleştiğinde bu etki üst seviyelere ulaşacak ve daha hızlı bir şekilde kilo vermeniz kaçınılmaz olacak.

Zeytin

100 gramlık bir zeytin, 115 kaloridir. Fakat tek olarak düşünüldüğünde size kilo almak için değil kilo vermek için önemli bir katkı sağlar. İçerisinde bulunan karbonhidrat, sodyum, protein, A vitamini, demir gibi maddeler ile hem sağlıklı beslenmiş olursunuz hemde zayıflamak için önünüzde hiçbir engel bulunmaz.

Portakal

100 gramlık portakal 47 kalori içermekte. Bu da portakalın zayıflama konusunda tüketilebilecek bir besin olduğunu gösteriyor. Portakal, sağlıklı beslenme konusunda da önemli bir besin olarak bulunmakta. İçerisinde yer alan A vitamini, kalsiyum, C vitamini, demir, magnezyum, B6 vitamini gibi maddeler hem zayıflamanızı sağlar hemde vücudunuz için yararlı olur.

Patates

Lida satın alan herkes ne yiyeceğini de düşünmekte. 100 gramlık bir patates, 76 kalori içermekte. İçerisinde potasyum, sodyum, protein, A vitamini, C vitamini, kalsiyum, demir, magnezyum gibi maddeler bulunur. Patates, düşük kalorisi ile zayıflama zamanı kullanılacak besinlerden birisi olmakta. Dikkat edilmesi gereken nokta yağlı kullanmak yerine suda haşlayarak kullanmak ve çok abartmamaktır.

lidaGenel

Bitkisel Lida

lidaGenel

lida Sipariş

lidaGenel

Lida Ankara

lidaGenel

Lida

orjinal lidaGenel

Orjinal Lida

Lida hapGenel

Lida Nedir?

Yorum yap

Call Now Button