Karatay DiyetiGenel

Lida ve Karatay Diyeti

Lida orijinal ürün kullanırken Canan Karatay’ın önerdiği yiyecek ve içecek listesinden yararlanıyor musunuz? Bu konumuzda sizlere bu yiyecekler ve içeceklerden ve nasıl kullanılması gerektiğinden bahsedeceğiz.

 

Canan Karatay’ın Önerdiği Yiyecek ve İçecekler

Profesör Doktor Canan Karatay, bu konuda Karatay diyetini kilo vermek isteyenlere ve sağlıklı yaşamak isteyenlere sunmakta. Canan Karatay’a göre bu diyet ile beraber daha uzun ömürlü bir hayat sizleri beklerken sağlıklı yaşamanın önünü de açmış olacaksınız.

 

Öncelikle Karatay diyeti hakkında kısaca bilgi verelim. Lida sipariş veren birçok kullanıcı Karatay diyetini uygulayarak formda kalabilir. Karatay diyetine göre günde 3 ana öğün yapılmalı, ara öğünler kaldırılmalıdır. Bu öğünün amacı tok kalmaktır. Yani aç kalmayarak zayıflamanız esas alınır. Her ana öğün aralığında 5 saat fark olmalıdır. Örneğin sabah 7’de yemek yediyseniz 12’den sonra yemeli, akşam saatlerinde ise tekrar yemelisiniz.

 

Karatay diyetine göre sabahları kahvaltı yapılmalı, ana öğünler genel olarak protein ağırlıklı olmalıdır. Akşamları ızgara, buğulama türü yemekler hem vücut için faydalı olacak hemde sağlık açısından önemli olacaktır.

 

Lida kullanırken Karatay diyetinden faydalanmak size birçok avantaj sağlar. Karatay diyetine göre sabahları kahvaltı yapmak ve protein ağırlıklı beslenmek önemli bir olaydır. Domates, salatalık, doğal köy yumurtası, zeytin, beyaz peynir, ceviz içi gibi çeşitli yiyecekleri kahvaltı esnasında tercih edebilirsiniz. 1 fincan ceviz içi, 1 dilim beyaz peynir, birkaç zeytin, 2 yumurta gibi her şeyden çok abartmadan yemelisiniz. Bu sayede sağlığınız için gerekli olan birçok besini vücudunuza almış olursunuz. Kahvaltıda bitki çayı içmeniz de size fayda sağlamaktadır.

 

Karatay diyetine göre öğle yemeği daha hafif geçmelidir. Dana söğüş, salata, fasulye gibi çeşitli yiyecekleri tüketebilirsiniz. Yanında tuzsuz ayran veya bitki çayı içebilir, ek olarak su da tercih edebilirsiniz.

 

Karatay diyetini lida satın aldıktan sonra uygulamak büyük bir fayda sağlamaktadır. Akşamları balık, kırmızı et gibi ürünlerin ızgara şeklinde yenmesini öneren Canan Karatay, protein alımının bu şekilde sağlanmasının önemli olduğunu açıklamakta. Kısacası akşam yemeğinde ızgara balık veya kırmızı et tüketimi sağlığınız açısından size önemli bir katkı sağlar.

lidaGenel

Bitkisel Lida

lidaGenel

lida Sipariş

lidaGenel

Lida Ankara

lidaGenel

Lida

orjinal lidaGenel

Orjinal Lida

Lida hapGenel

Lida Nedir?

Yorum yap

Call Now Button